maturzyści 2001

Ciekawe. co się z nimi dzieje.

45x 46x

47x 48x

49x 50x

51x

52x

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2000, 2001, nauczyciele, uczniowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „maturzyści 2001

 1. Szymon Myalski pisze:

  Gdy patrzę sobie na losy ludzi z mojej klasy 4E to bardzo porozjeżdżali się po świecie. Różne europejskie kraje, stany zjednoczone… Choć jest też grupa osób, która ciągle w Tychach mieszka. Ciekawie pomyśleć sobie jak dużo od czasu tego zdjęcia się zmieniło.

  • Urszula Sojka pisze:

   Szymonie, to było tak niedawno, kiedy zdawaliście maturę. Nie mogę uwierzyć, że jesteście już całkiem dorośli. Pamiętam, że Wasza klasa była bardzo liczna i czasami dosyć głośna. Pamiętam też, że dzięki Tobie nauczyłam się sporo w kwestii komputera. Opowiadałeś również o swojej małej siostrzyczce Tosi. A ona już teraz chodzi do naszego liceum. Pozdrawiam.

   • Dla mnie niesamowite jest że w czasach Facebooka i Naszej Klasy wiem co się dzieje u wielu z tych ludzi. To nie znaczy, że mam z nimi dobry kontakt, zresztą mieszkając 1000km od Śląska nie jest to proste. Ale co rusz FB sugeruje mi, że kilkoro z moich znajomych zna kogoś, więc i ja może go znam. I oglądam ludzi, których pamiętam ze szkolnego podwórka gdy mają już rodziny i dzieci. I czasem okazuje się że mamy jakieś podobne zainteresowania. Wtedy można taki dawno urwany kontakt odnowić – za paroma kliknięciami myszki i chwilą przy klawiaturze.

    A Tosia – przyznam nawet nie wiem kiedy z malutkiego dziecka stała się samodzielną nastoletnią dziewczyną 🙂

   • Urszula Sojka pisze:

    Szymonie, napisz coś o sobie. Zamieściłabym na blogu o teraźniejszości, który jest częściej odwiedzany, także przez absolwentów. Pozdrawiam.

   • Można by długo pisać 🙂

    W skrócie – skończyłem dwa kierunki studiów: Informatykę i Fizykę Jądrową. Pierwszą magisterkę pisałem w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej, niedaleko Moskwy. Dostałem za nią nagrodę na najlepszą pracę magisterską z dziedziny nukleoniki w roku 2006, dała mi też sporo wiedzy o fizyce i szereg publikacji. Drugą magisterkę rozpocząłem w Instytucie Badań Jądrowych PAN, największej polskiej placówce Polskiej Akademii Nauk. Tam też obroniłem swoją pracę doktorską dotyczącą fragmentacji ciężkich jąder. W międzyczasie zajmowałem się też projektami informatycznymi i jestem ciągle związany z siecią portali edukacyjnych grupy StudentNews, gdzie przez rok pełniłem funkcję prezesa jednej ze spółek. Prowadziłem też zajęcia samorozwojowe dla studentów i uczniów szkół. To w ogóle ciekawy dla mnie temat.
    Teraz pracuję przy budowie Europejskiego Lasera na Swobodnych Elektronach, który powstaje w Hamburgu. Moja praca jest fragmentem polskiego wkładu w to przedsięwzięcie.
    Prócz tego bardzo dużo podróżuję, uwielbiam robić zdjęcia, latam na paralotni, nurkuję.

    Więcej można o mnie znaleźć w Internecie. Publikacje naukowe i profile w niektórych z sieci społecznościowych szybko trafiają do wyszukiwarek i wpisanie mojego imienia i nazwiska daje sporo wyników.

   • Urszula Sojka pisze:

    Szymonie, Wrzuciłam komentarz o Tobie na główny blog – https://tychynorwid.wordpress.com/.
    Naprawdę podziwiam Twoje osiągnięcia. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s